מה חדש?‏ > ‏

מתנה לגיל 60

פורסם: 23 בנוב׳ 2010, 23:40 על ידי: אורי חודי

אין מתנה טובה יותר לסבא או לסבתא ממזכרת משפחתית. להראות להם עד כמה הם מוערכים, כמה אכפת לנו מהם ועד כמה אנחנו אוהבים אותם. מתנה לגיל 60 היא מתנה משפחתית.

כשמגיעים לגילאים הללו – 60, 70 או אפילו למעלה מזה, אוספים בדרך כל כך הרבה דברים. חוויות, רגשות, חברים שאבדו, אנשים שתמיד נזכור ומידי פעם נשאל את עצמנו מה עלה בגורלם.

מתנה לגיל 60 זו מתנה שתמיד יהיה כיף לפתוח אותה, לדפדף בה כל פעם מחדש. לעבור בין העמודים, לראות את התמונות ולהיזכר בכל הסיפורים.

יש הרבה דברים בחיים שאנחנו לא אומרים. במיוחד לאנשים הכי קרובים אלינו. לפעמים זה כל כך ברור לנו שאנחנו לא מרגישים צורך להגיד, לפעמים אנחנו מתביישים והרבה פעמים פשוט אין לנו זמן לזה. אחר כך, שכבר נהיה מאוחר מידיי אנחנו מצטערים על זה כל החיים בלי שום יכולת לשנות את זה.

חוברת סיפורים ותמונות זה משהו שכל אחד יכול לעשות וזו יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר למתנה לגיל 60. זה לא מסובך, צריך זמן, סבלנות והרבה רצון להקשיב. לשמוע את הסיפורים, להעלותם על הכתב, לחבר את התמונות, לעשות קצת תחקיר.

יום הולדת 60 זו הזדמנות לאסוף את המשפחה ולהגיד לבעל השמחה כמה אנחנו אוהבים אותו. כמה הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. עד כמה הוא חקוק לנו בלב. אין לכם מושג איזו גאווה זו תהיה בשביל סבא או סבתא, אמא או אבא לשמוע את הדברים. אין לכם מושג איזו הנאה זו תהיה לחזור הבייתה ולדפדף בחוברת שקיבל מתנה לגיל 60 ולקרוא שוב את כל מה שהיה לכל אחד מבני המשפחה להגיד.

 

נחת. זו המילה.   

Comments